Podlahové vytápění Ekomplex

Nohy v teple & chladná hlava

Příjemné pohodlné bydlení - to je zejména pocit tepelné pohody a domácího klidu.

Podlahové vytápění navodí příjemný pocit tepla od nohou a zároveň zachová chladnější vzduch k lepšímu dýchání bez zvířeného prachu. Zanedbatelné nejsou ani úspory nákladů na topení díky nižší teplotě teplonosné vody v systému.

10 nejlepších webů o podlahovém vytápění

Informovaný zákazník je pro nás dobrý zákazník, neboť se v problematice podlahového vytápění dobře orientuje, ví co chce a proč to chce. Projeví-li informovaný zákazník zájem o podlahové vytápění, nemusíme se příliš zabývat jeho motivací, srovnáváním výhod a nevýhod různých druhů podlahového topení a obecnými informacemi. Můžeme rovnou přejít k technickým a ekonomickým aspektům konkrétní nabídky, což šetří čas zákazníka i našich specialistů. 

Proto jsme pro Vás vybrali z našeho pohledu 10 nejlepších webů o podlahovém vytápění, na nichž najdete podrobné informace o tomto způsobu vytápění. Naši instalatéři vytápění Ekomplex Vám doporučují navštívit tyto stránky a seznámit se podrobně s problematikou podlahového topení dříve, než se rozhodnete jednat o realizaci Vašeho záměru.

Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde jsou nejlépe zpracované informace o podlahovém vytápění :

  1. http://forum.tzb-info.cz/ - fórum o podlahovém vytápění, které formou dotazů a kvalifikovaných odpovědí řeší konkrétní i obecné aspekty realizací podlahového topení. Nezávislý magazín a objektivní informace jsou hlavním přínosem tohoto webu.
  2. http://www.nazeleno.cz/ - zde jsou podrobně rozebrány ekonomické přínosy různých druhů podlahového vytápění, rovněž jejich stavební náročnost a často před zákazníkem skryté hrozby i výhody jednotlivých technických řešení.
  3. http://www.pedotherm.cz/ - komplexní informace o značkovém systému teplovodního podlahového vytápění PEDOTHERM, který je jedním z nejčastěji instalovaných podlahových otopných systémů v ČR
  4. http://devi.danfoss.com/ - navrhněte si sami moderní systém podlahového vytápění v programu HEATMAP. Výsledek návrhu osloveným dodavatelům usnadní vypracování Vaší poptávky na podlahové topení.
  5. http://www.chytretopeni.cz/ - zde najdete podrobné informace o typickém představiteli elektrického podlahového vytápění, kterým se na našem trhu stala značka RATOP. Dozvíte se, že vytápění elektřinou nemusí v případě podlahového vytápění RATOP ohrozit Váš rodinný rozpočet.
  6. http://www.podlahove-topeni.cz/ - webové stránky dalšího významného dodavatele systémů elektrického podlahového vytápění, kterým je kabelové podlahové vytápění a podlahové topné systémy firmy JAVORA.
  7. http://www.jupiter-system.cz/ - podrobně zpracovaný web o teplovodním systému podlahového vytápění JUPITER, který se odlišuje od ostatních podlahových otopných systémů především suchou metodou montáže bez nutnosti destrukce stávajících podlah a obtěžujícího stavebního ruchu - ve výsledku zároveň vede k velkým úsporám již v investiční fázi.
  8. http://www.getasystem.cz/ - podlahové vytápění samo o sobě dokáže uspořit až 20% tepla, když se navíc zkombinuje s tepelným čerpadlem na místě jeho zdroje, ušetříte dalších až 27% nákladů. Getasystem umí obě technologie optimálně zkombinovat a zajistit výhodu jediného dodavatele celého systému podlahového topení i tepelného čerpadla.
  9. http://www.caleo.cz/ - stránky dodavatele unikátní technologie elektrického podlahového a stěnového infravytápění ve formě tenké topné fólie CALEO, zkonstruované postupem moderních nanotechnologií na bázi tzv. "stříbrné síťky". Skvělý systém podlahového topení vhodný všude tam, kde není prostor pro zvyšování podlahy nebo rozsáhlé stavební práce.
  10. http://www.podlahove-topeni-acond.cz/ - systém podlahového vytápění ACOND o sobě hrdě tvrdí, že díky moderní technologii kompozitních trubek PEX-AL-PEX kombinujících kov a plast poskytují nejlepší poměr ceny k získanému topnému výkonu na našem trhu. V kombinaci s tepelným čerpadlem nebo solárním ohřevem získáte bezkonkurenčně úsporný systém topení.

Podělte se o zkušenosti s tímto druhem vytápění ...
bbcode:
[br]  [b][/b]  [i][/i]  [u][/u]
[img]link image[/img]
[color=colour][/color]
[url]link[/url]
[url=link]title[/url]
 Jestliže ověřovací kód nemůžete přečíst -> Obnovte
* Opište ověřovací kód
* Povinná položka

Published on  07.10.2012