Podlahové vytápění Ekomplex

Nohy v teple & chladná hlava

Příjemné pohodlné bydlení - to je zejména pocit tepelné pohody a domácího klidu.

Podlahové vytápění navodí příjemný pocit tepla od nohou a zároveň zachová chladnější vzduch k lepšímu dýchání bez zvířeného prachu. Zanedbatelné nejsou ani úspory nákladů na topení díky nižší teplotě teplonosné vody v systému.

Podlahové vytápění Liberec

Divize Podlahové vytápení Liberec je naše pobočka pro dodávky a realizace systémů pro podlahové vytápění objektů v Liberci a v Libereckém kraji. Zajišťujeme pro Liberec a Liberecký kraj veškeré služby pro podlahové vytápění  - konzultace, projekční práce, dodávky materiálu, stavební práce, topenářské práce a servis. 

Podlahové vytápění Liberec pro Liberecký kraj

Kdekoli v Liberci a v Libereckém kraji pro nás provádí komplexní realizace podlahového vytápění naše zastoupení :

Nabídka na podlahové vytápění Liberec a Liberecký kraj zdarma

Název firmy : Jiří Prokop

Sídlo firmy : Strakonická 651, Liberec - Liberec VIII-Dolní Hanychov

IČ : 88304264

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých systémů podlahového topení v Liberci a v Libereckém kraji. Nabízíme zejména tento sortiment služeb :

 

Podlahové topení Liberec

Podlahové vytápění LiberecNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro podlahové vytápění domů a jiných objektů v Liberci a v Libereckém kraji. Naše specializované Instalatérství Liberec, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje teplovodní podlahové vytápění, teplovzdušné podlahové vytápění a elektrické podlahové vytápění sálavé i konvekční, akumulační i přímotopné. Služba podlahové vytápění Liberec zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Liberci nebo jinde v Libereckém kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro podlahové vytápění jeho domu či objektu, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

 

Realizace všech systémů podlahového topení v Liberci a v Libereckém kraji

Nabízíme všechny prověřené systémy podlahového topení pro domácnosti i komerční objekty v Liberci a v Libereckém kraji. Naše nabídka podlahového vytápění zahrnuje služby :

Teplovodní podlahové vytápění Liberec

Vytápění podlahy pomocí trubkových hadů vedených pod podlahou, jejichž teplonosným médiem je voda. Nejčastěji realizovaný systém podlahového topení v Liberci a v Libereckém kraji.

Teplovzdušné podlahové vytápění Liberec

Vytápění místností podlahou s integrovaným teplovzdušným systémem má mnohé výhody, pro něž se instaluje především v rekreačních objektech v okolí Liberce i jinde v Libereckém kraji.

Elektrické podlahové vytápění Liberec

Elektrické podlahové systémy vytápění jsou dobrým řešením v krátkodobě využívaných místnostech nebo objektech v Liberci a okolí. Jejich výhodou jsou také nízké pořizovací náklady.

Sálavé podlahové vytápění Liberec

Podlahové vytápění využívající efekt sálání je tradičním řešením topení v podlaze - sálavé teplo je mnohem zdravější než zahřívání vzduchu radiátory. Nejen v Liberci a v Libereckém kraji vede v počtu instalací.

Konvekční podlahové vytápění Liberec

Konvekční otopná tělesa umístěná pod podlahou, tzv. podlahové konvektory. Mají svoje uplatnění ve všech objektech v Liberci a okolí s prosklenýi plochami, kde zabraňují pocitu chladu od studených ploch.

Akumulační podlahové vytápění Liberec

Podlahové vytápění s akumulací tepla je výhodné ve všech domech v Liberci a v Libereckém kraji, kde si přejeme zajistit stabilní teplotu bez ohledu na kolísání výkonu topidla anebo chceme využít levného tarifu elektrické energie.

Přímotopné podlahové vytápění Liberec

V místnostech, kde se pohybujeme jen několik minut denně, potřebujeme obvykle mít podlahu teplou hned. Zde je nejlepší místo pro přímotopné podlahové topení. Montujeme podlahové přímotopy kdekoli v Libereckém kraji.

 


Žádejte nabídku zdarma na podlahové vytápění

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  22.09.2012