Podlahové vytápění Ekomplex

Nohy v teple & chladná hlava

Příjemné pohodlné bydlení - to je zejména pocit tepelné pohody a domácího klidu.

Podlahové vytápění navodí příjemný pocit tepla od nohou a zároveň zachová chladnější vzduch k lepšímu dýchání bez zvířeného prachu. Zanedbatelné nejsou ani úspory nákladů na topení díky nižší teplotě teplonosné vody v systému.

Podlahové vytápění Olomouc

Divize Podlahové vytápení Olomouc je naše pobočka pro dodávky a realizace systémů pro podlahové vytápění objektů v Olomouci a v Olomouckém kraji. Zajišťujeme pro Olomouc a Olomoucký kraj veškeré služby pro podlahové vytápění  - konzultace, projekční práce, dodávky materiálu, stavební práce, topenářské práce a servis. 

Podlahové vytápění Olomouc pro Olomoucký kraj

Kdekoli v Olomouci a v Olomouckém kraji pro nás provádí komplexní realizace podlahového vytápění naše zastoupení :

Nabídka na podlahové vytápění Olomouc a Olomoucký kraj zdarma

Název firmy : Cech řemeslníků Ekomplex

Sídlo firmy : Těšínská 2158/61, Opava

IČ : 28648684

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých systémů podlahového topení v Olomouci a v Olomouckém kraji. Nabízíme zejména tento sortiment služeb :

 

Podlahové topení Olomouc

Podlahové vytápění OlomoucNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro podlahové vytápění domů a jiných objektů v Olomouci a v Olomouckém kraji. Naše specializované Instalatérství Olomouc, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje teplovodní podlahové vytápění, teplovzdušné podlahové vytápění a elektrické podlahové vytápění sálavé i konvekční, akumulační i přímotopné. Služba podlahové vytápění Olomouc zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Olomouci nebo jinde v Olomouckém kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro podlahové vytápění jeho domu či objektu, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

 

Realizace všech systémů podlahového topení v Olomouci a v Olomouckém kraji

Nabízíme všechny prověřené systémy podlahového topení pro domácnosti i komerční objekty v Olomouci a v Olomouckém kraji. Naše nabídka podlahového vytápění zahrnuje služby :

Teplovodní podlahové vytápění Olomouc

Vytápění podlahy pomocí trubkových hadů vedených pod podlahou, jejichž teplonosným médiem je voda. Nejčastěji realizovaný systém podlahového topení v Olomouci a v Olomouckém kraji.

Teplovzdušné podlahové vytápění Olomouc

Vytápění místností podlahou s integrovaným teplovzdušným systémem má mnohé výhody, pro něž se instaluje především v rekreačních objektech v okolí Olomouce i jinde v Olomouckém kraji.

Elektrické podlahové vytápění Olomouc

Elektrické podlahové systémy vytápění jsou dobrým řešením v krátkodobě využívaných místnostech nebo objektech v Olomouci a okolí. Jejich výhodou jsou také nízké pořizovací náklady.

Sálavé podlahové vytápění Olomouc

Podlahové vytápění využívající efekt sálání je tradičním řešením topení v podlaze - sálavé teplo je mnohem zdravější než zahřívání vzduchu radiátory. Nejen v Olomouci a v Olomouckém kraji vede v počtu instalací.

Konvekční podlahové vytápění Olomouc

Konvekční otopná tělesa umístěná pod podlahou, tzv. podlahové konvektory. Mají svoje uplatnění ve všech objektech v Olomouci a okolí s prosklenýi plochami, kde zabraňují pocitu chladu od studených ploch.

Akumulační podlahové vytápění Olomouc

Podlahové vytápění s akumulací tepla je výhodné ve všech domech v Olomouci a v Olomouckém kraji, kde si přejeme zajistit stabilní teplotu bez ohledu na kolísání výkonu topidla anebo chceme využít levného tarifu elektrické energie.

Přímotopné podlahové vytápění Olomouc

V místnostech, kde se pohybujeme jen několik minut denně, potřebujeme obvykle mít podlahu teplou hned. Zde je nejlepší místo pro přímotopné podlahové topení. Montujeme podlahové přímotopy kdekoli v Olomouckém kraji.

 


Žádejte nabídku zdarma na podlahové vytápění

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  22.09.2012