Podlahové vytápění Ekomplex

Nohy v teple & chladná hlava

Příjemné pohodlné bydlení - to je zejména pocit tepelné pohody a domácího klidu.

Podlahové vytápění navodí příjemný pocit tepla od nohou a zároveň zachová chladnější vzduch k lepšímu dýchání bez zvířeného prachu. Zanedbatelné nejsou ani úspory nákladů na topení díky nižší teplotě teplonosné vody v systému.

Podlahové vytápění Ostrava

Divize Podlahové vytápení Ostrava je naše pobočka pro dodávky a realizace systémů pro podlahové vytápění objektů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Zajišťujeme pro Ostravu a Moravskoslezský kraj veškeré služby pro podlahové vytápění  - konzultace, projekční práce, dodávky materiálu, stavební práce, topenářské práce a servis. 

Podlahové vytápění Ostrava pro Moravskoslezský kraj

Kdekoli v Ostravě a v Moravskoslezském kraji pro nás provádí komplexní realizace podlahového vytápění naše zastoupení :

Nabídka na podlahové vytápění Ostrava a Moravskoslezský kraj zdarma

Název firmy : Rostislav Kabát

Sídlo firmy : Dr. Martínka 107, Brušperk

IČ : 76262073

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých systémů podlahového topení v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Nabízíme zejména tento sortiment služeb :

 

Podlahové topení Ostrava

Podlahové vytápění OstravaNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro podlahové vytápění domů a jiných objektů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Naše specializované Instalatérství Ostrava, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje teplovodní podlahové vytápění, teplovzdušné podlahové vytápění a elektrické podlahové vytápění sálavé i konvekční, akumulační i přímotopné. Služba podlahové vytápění Ostrava zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Ostravě nebo jinde v Moravskoslezském kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro podlahové vytápění jeho domu či objektu, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

 

Realizace všech systémů podlahového topení v Ostravě a v Moravskoslezském kraji

Nabízíme všechny prověřené systémy podlahového topení pro domácnosti i komerční objekty v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Naše nabídka podlahového vytápění zahrnuje služby :

Teplovodní podlahové vytápění Ostrava

Vytápění podlahy pomocí trubkových hadů vedených pod podlahou, jejichž teplonosným médiem je voda. Nejčastěji realizovaný systém podlahového topení v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.

Teplovzdušné podlahové vytápění Ostrava

Vytápění místností podlahou s integrovaným teplovzdušným systémem má mnohé výhody, pro něž se instaluje především v rekreačních objektech v okolí Ostravy i jinde v Moravskoslezském kraji.

Elektrické podlahové vytápění Ostrava

Elektrické podlahové systémy vytápění jsou dobrým řešením v krátkodobě využívaných místnostech nebo objektech v Ostravě a okolí. Jejich výhodou jsou také nízké pořizovací náklady.

Sálavé podlahové vytápění Ostrava

Podlahové vytápění využívající efekt sálání je tradičním řešením topení v podlaze - sálavé teplo je mnohem zdravější než zahřívání vzduchu radiátory. Nejen v Ostravě a v Moravskoslezském kraji vede v počtu instalací.

Konvekční podlahové vytápění Ostrava

Konvekční otopná tělesa umístěná pod podlahou, tzv. podlahové konvektory. Mají svoje uplatnění ve všech objektech v Ostravě a okolí s prosklenýi plochami, kde zabraňují pocitu chladu od studených ploch.

Akumulační podlahové vytápění Ostrava

Podlahové vytápění s akumulací tepla je výhodné ve všech domech v Ostravě a v Moravskoslezském kraji, kde si přejeme zajistit stabilní teplotu bez ohledu na kolísání výkonu topidla anebo chceme využít levného tarifu elektrické energie.

Přímotopné podlahové vytápění Ostrava

V místnostech, kde se pohybujeme jen několik minut denně, potřebujeme obvykle mít podlahu teplou hned. Zde je nejlepší místo pro přímotopné podlahové topení. Montujeme podlahové přímotopy kdekoli v Moravskoslezském kraji.

 


Žádejte nabídku zdarma na podlahové vytápění

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  22.09.2012