Podlahové vytápění Ekomplex

Nohy v teple & chladná hlava

Příjemné pohodlné bydlení - to je zejména pocit tepelné pohody a domácího klidu.

Podlahové vytápění navodí příjemný pocit tepla od nohou a zároveň zachová chladnější vzduch k lepšímu dýchání bez zvířeného prachu. Zanedbatelné nejsou ani úspory nákladů na topení díky nižší teplotě teplonosné vody v systému.

Podlahové vytápění Praha

Divize Podlahové vytápení Praha je naše pobočka pro dodávky a realizace systémů pro podlahové vytápění objektů v Praze a ve Středočeském kraji. Zajišťujeme pro Prahu a Středočeský kraj veškeré služby pro podlahové vytápění  - konzultace, projekční práce, dodávky materiálu, stavební práce, topenářské práce a servis. 

Podlahové vytápění Praha pro Středočeský kraj

V Praze a ve Středočeském kraji pro nás provádí komplexní realizace podlahového vytápění naše zastoupení :

Nabídka na podlahové vytápění Praha a Středočeský kraj zdarma

Název firmy : Bytový servis KoZa s.r.o.

Sídlo firmy : Nademlejnská 600/1, Praha 9 - Hloubětín

IČ : 9896627

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých systémů podlahového topení v Praze a ve Středočeském kraji. Nabízíme zejména tento sortiment služeb :

 

Podlahové topení Praha

Podlahové vytápění PrahaNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro podlahové vytápění domů a jiných objektů v Praze a ve Středočeském kraji. Naše specializované Instalatérství Praha, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje teplovodní podlahové vytápění, teplovzdušné podlahové vytápění a elektrické podlahové vytápění sálavé i konvekční, akumulační i přímotopné. Služba podlahové vytápění Praha zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem v Praze nebo jinde ve Středočeském kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro podlahové vytápění jeho domu či objektu, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

 

Realizace všech systémů podlahového topení v Praze a Středočeském kraji

Nabízíme všechny prověřené systémy podlahového topení pro domácnosti i komerční objekty v Praze a ve Středočeském kraji. Naše nabídka podlahového vytápění zahrnuje služby :

Teplovodní podlahové vytápění Praha

Vytápění podlahy pomocí trubkových hadů vedených pod podlahou, jejichž teplonosným médiem je voda. Nejčastěji realizovaný systém podlahového topení v Praze a ve Středočeském kraji.

Teplovzdušné podlahové vytápění Praha

Vytápění místností podlahou s integrovaným teplovzdušným systémem má mnohé výhody, pro něž se instaluje především v rekreačních objektech v okolí Prahy i jinde ve Středočeském kraji.

Elektrické podlahové vytápění Praha

Elektrické podlahové systémy vytápění jsou dobrým řešením v krátkodobě využívaných místnostech nebo objektech v Praze a okolí. Jejich výhodou jsou také nízké pořizovací náklady.

Sálavé podlahové vytápění Praha

Podlahové vytápění využívající efekt sálání je tradičním řešením topení v podlaze - sálavé teplo je mnohem zdravější než zahřívání vzduchu radiátory. V Praze a ve Středočeském kraji vede v počtu instalací.

Konvekční podlahové vytápění Praha

Konvekční otopná tělesa umístěná pod podlahou, tzv. podlahové konvektory. Mají svoje uplatnění ve všech objektech v Praze a okolí s prosklenýi plochami, kde zabraňují pocitu chladu od studených ploch.

Akumulační podlahové vytápění Praha

Podlahové vytápění s akumulací tepla je výhodné ve všech domech v Praze a ve Středočeském kraji, kde si přejeme zajistit stabilní teplotu bez ohledu na kolísání výkonu topidla anebo chceme využít levného tarifu elektrické energie.

Přímotopné podlahové vytápění Praha

V místnostech, kde se pohybujeme jen několik minut denně, potřebujeme obvykle mít podlahu teplou hned. Zde je nejlepší místo pro přímotopné podlahové topení. Montujeme podlahové přímotopy kdekoli ve Středočeském kraji.

 


Žádejte nabídku zdarma na podlahové vytápění

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  22.09.2012