Podlahové vytápění Ekomplex

Nohy v teple & chladná hlava

Příjemné pohodlné bydlení - to je zejména pocit tepelné pohody a domácího klidu.

Podlahové vytápění navodí příjemný pocit tepla od nohou a zároveň zachová chladnější vzduch k lepšímu dýchání bez zvířeného prachu. Zanedbatelné nejsou ani úspory nákladů na topení díky nižší teplotě teplonosné vody v systému.

Podlahové vytápění Zlín

Divize Podlahové vytápení Zlín je naše pobočka pro dodávky a realizace systémů pro podlahové vytápění objektů ve Zlíně a ve Zlínském kraji. Zajišťujeme pro Zlín a Zlínský kraj veškeré služby pro podlahové vytápění  - konzultace, projekční práce, dodávky materiálu, stavební práce, topenářské práce a servis. 

Podlahové vytápění Zlín pro Zlínský kraj

Kdekoli ve Zlíně a ve Zlínském kraji pro nás provádí komplexní realizace podlahového vytápění naše zastoupení :

Nabídka na podlahové vytápění Zlín a Zlínský kraj zdarma

Název firmy : Kamil Elšík

Sídlo firmy : Hřbitovní 489, Slušovice

IČ : 41580125

Telefon: 840 840 600


Naše nabídka služeb zahrnuje projektování, dodávky, montáže a servis veškerých systémů podlahového topení ve Zlíně a ve Zlínském kraji. Nabízíme zejména tento sortiment služeb :

 

Podlahové topení Zlín

Podlahové vytápění ZlínNabízíme realizace a údržbu veškerých systémů pro podlahové vytápění domů a jiných objektů ve Zlíně a ve Zlínském kraji. Naše specializované Instalatérství Zlín, zaměřené na dodávky, montáže a servis realizuje teplovodní podlahové vytápění, teplovzdušné podlahové vytápění a elektrické podlahové vytápění sálavé i konvekční, akumulační i přímotopné. Služba podlahové vytápění Zlín zahrnuje zejména :

S každým zákazníkem ve Zlíně nebo jinde ve Zlínském kraji zkonzultujeme jeho záměr a podle jeho potřeb a dispozic objektu dodáme technologii pro podlahové vytápění jeho domu či objektu, nejlépe vyhovující konkrétnímu místu a zamýšlenému způsobu využití.

 

Realizace všech systémů podlahového topení ve Zlíně a ve Zlínském kraji

Nabízíme všechny prověřené systémy podlahového topení pro domácnosti i komerční objekty ve Zlíně a ve Zlínském kraji. Naše nabídka podlahového vytápění zahrnuje služby :

Teplovodní podlahové vytápění Zlín

Vytápění podlahy pomocí trubkových hadů vedených pod podlahou, jejichž teplonosným médiem je voda. Nejčastěji realizovaný systém podlahového topení ve Zlíně a ve Zlínském kraji.

Teplovzdušné podlahové vytápění Zlín

Vytápění místností podlahou s integrovaným teplovzdušným systémem má mnohé výhody, pro něž se instaluje především v rekreačních objektech v okolí Zlína i jinde ve Zlínském kraji.

Elektrické podlahové vytápění Zlín

Elektrické podlahové systémy vytápění jsou dobrým řešením v krátkodobě využívaných místnostech nebo objektech ve Zlíně a okolí. Jejich výhodou jsou také nízké pořizovací náklady.

Sálavé podlahové vytápění Zlín

Podlahové vytápění využívající efekt sálání je tradičním řešením topení v podlaze - sálavé teplo je mnohem zdravější než zahřívání vzduchu radiátory. Nejen ve Zlíně a ve Zlínském kraji vede v počtu instalací.

Konvekční podlahové vytápění Zlín

Konvekční otopná tělesa umístěná pod podlahou, tzv. podlahové konvektory. Mají svoje uplatnění ve všech objektech ve Zlíně a okolí s prosklenýi plochami, kde zabraňují pocitu chladu od studených ploch.

Akumulační podlahové vytápění Zlín

Podlahové vytápění s akumulací tepla je výhodné ve všech domech ve Zlíně a ve Zlínském kraji, kde si přejeme zajistit stabilní teplotu bez ohledu na kolísání výkonu topidla anebo chceme využít levného tarifu elektrické energie.

Přímotopné podlahové vytápění Zlín

V místnostech, kde se pohybujeme jen několik minut denně, potřebujeme obvykle mít podlahu teplou hned. Zde je nejlepší místo pro přímotopné podlahové topení. Montujeme podlahové přímotopy kdekoli ve Zlínském kraji.

 


Žádejte nabídku zdarma na podlahové vytápění

 

 

 

 


Líbí se Vám tento web ? Dejte mu Váš hlas kliknutím na tlačítko sociální sítě :

Published on  22.09.2012